Są pewne sytuacje, w których słuch należy odpowiednio chronić. W trakcie prac budowlanych czy kiedy to pracujemy w zakładzie, w którym urządzenia emitują nadmierne ilości hałasu. Chronienie naszych uszów będzie niezwykle ważne z uwagi na bezpieczeństwo pracy. W przeciwnym wypadku możemy nawet stracić słuch i mieć z nim w kolejnych latach problemy.

BHP w zakładzie przemysłowym

Odpowiedniej jakości nauszniki są konieczne w przypadku zakładów przemysłowych, gdzie natężenie hałasu przekracza normy. To zdecydowanie wszystkie zakłady przemysłowe, w których na co dzień pracują maszyny ciężkie, które w czasie pracy emitują mnóstwo dźwięku. To standardowy środek ochronny dla wszystkich pracowników takich firm.

Nauszniki – prace budowlane

Również plac budowy jest miejscem, w którym stosowanie nauszników będzie nie tylko przejawem stosowania się do zasad w budownictwie, ale przede wszystkim wyrazem zdrowego rozsądku z naszej strony.

Zwłaszcza w sytuacji gdy trwają prace z użyciem sprzętu ciężkiego należy takie nauszniki nosić. Nie chodzi tu jedynie o wielkie place budowy, ale również o sytuacje kiedy powstaje domek jednorodzinny i wizytujemy takie miejsce. W czasie prac budowlanych z użyciem młotów pneumatycznych i innych urządzeń mogących uszkodzić nasz słuch należy używać solidnych nauszników ochraniających nasz słuch

Nauszniki 3M                                    

To uznana i powszechnie znana marka nauszników ochronnych. W ofercie znajdziemy różnorodne nauszniki o różnych poziomach tłumienia hałasu. Nauszniki tego typu chronić nas będą przed hałasem w środowisku przemysłowym, przy pracach w przemyśle leśnym, na lotnisku czy też w przemyśle ciężkim.

To co wyróżnia nauszniki 3M na tle innych nauszników to przede wszystkim niebywała lekkość produktu – są wygodne w noszeniu i nie przysparzają żadnych problemów jeżeli chodzi o wygodę. Stylowe wzornictwo i wiele możliwości montażu (również na kasku ochronnym) daje możliwości, których inne marki mogą jedynie pozazdrościć. 3M sprawdzą się zarówno na małym jak i wielkim placu budowy, jak również w zakładach przemysłowych różnego typu.

Poprzedni artykułPiękny krajobraz dzięki automatycznemu nawadnianiu gleby
Następny artykułPolski Stollar doceniany w Europie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj