Strona główna Redakcja

Redakcja

Jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach. Tworzenie tego portalu to połączenie pracy z pasją. Nasz zespół to:

ZBIGNIEW MILEWSKI

Remonty i wszystkie inne prace związane z wykańczaniem wnętrz wykonuję od ponad 10 lat. Pragnę podzielić się z Wami moją wiedzą na tematy związane z moim zawodem i pokazać, jak wiele można zmienić w swoim mieszkaniu, tylko dzięki odpowiedniemu podejściu do różnych prac remontowych.

ANDRZEJ WRÓBEL

Z wykształcenia jestem elektrykiem, uchodzę za złotą rączkę i specjalistę od wszelkiego rodzaju napraw i ulepszeń. W branży działam od 15 lat. Chcę pokazać, jak znajomość instalacji może wpłynąć na jakość Waszego życia, obniżyć rachunki i zapewnić spokojny sen.

TOMASZ DUDA

Na co dzień zajmuję się montażem bram garażowych i ogrodzeniowych, doradzam klientom, jakie ogrodzenie będzie dla nich najlepsze, przedstawiam im ofertę i analizę rynku, pomagam podjąć najkorzystniejszą decyzję.

MAREK ADAMCZYK

Jestem fanem nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań dla domu. Doradzam, jak usprawnić i uatrakcyjnić sobie domowe życie. Śledzę, co nowego słychać w świecie najnowszych technologii i sprawdzam, jak to się sprawdzi na co dzień.

IWONA SZEWCZYK

Od 10 lat zajmuję się aranżacją wnętrz. To nie tylko moja praca, ale i prawdziwa pasja. Godzinami potrafię szukać idealnej tkaniny, dodatków i mebli, które w pełni usatysfakcjonują każdego z klientów. Teraz chcę się podzielić moim doświadczeniem i wskazówkami z czytelnikami portalu.