Kosa spalinowa to nieodłączne urządzenie każdego, kto posiada dom z dużym trawnikiem i chce, żeby na jego posesji panował porządek oraz ład. Rynek pełen jest kos o różnej jakości i cenie. W jaki sposób wybrać i jakie powinno mieć tego typu urządzenie? W tym tekście zajmiemy się nowym produktem firmy McCulloh, czyli kosą spalinową B40 B ELITE. Gwarantujemy, że gdy poznacie moc tego produktu, nie będziecie chcieli kosić niczym innym.

Wyjątkowy model

B40 B ELITE to kosa, która wyróżnia się na tle konkurencji. Posiada wiele  funkcji, które zmieniają pracę w przyjemność i dają gwarancję niesamowitego efektu w postaci estetycznie przystrzyżonego trawnika, który będzie zadziwiał każdego, kto go zobaczy. Poznaj cechy kosy spalinowej McCulloch B40 B Elite:

Technologia Oxy power i funkcja Soft Start

Dzięki zastosowaniu tego systemu moc kosy jest znacznie zwiększona, a emisja zanieczyszczeń ograniczona nawet o 70%. Oxy power zmniejsza również zużycie paliwa o 20%. Zastosowana technologia jest unikatem, jeżeli chodzi o kosy spalinowe. Dotychczas żaden producent nie oferował tak wysokich osiągów przy tak korzystnej cenie.

Dzięki niej siła jaka jest potrzebna do uruchomienia silnika, została zredukowana o 40%. Znacznie ułatwia to rozruch urządzenia oraz pozwala korzystać z niego nie tylko siłaczom. Soft Start, dzięki wprowadzonym ułatwieniom znacznie rozszerza grupę odbiorców kosy. To z pewnością wpłynie na dobrą sprzedaż urządzenia.

Wygodne szelki

Każdy, kto kosił kiedykolwiek duży obszar, zdaje sobie sprawę z tego, jak może to być męczące. Długotrwałe dźwiganie kosy spalinowej nie należy do najprzyjemniejszych doznań. Dlatego właśnie firma McCulloh do swojej kosy B40 B ELITE dołącza komfortowe szelki, które odciążają plecy i ramiona oraz pozwalają na pewniejszy chwyt urządzenia. Wbrew pozorom, szelki są bardzo istotnym elementem, z którego z pewnością będziecie korzystać. Koniec z obolałym kręgosłupem!

Automatyczny powrót do funkcji ON. Osłona Combi

Bardzo przydatna funkcja przede wszystkim ze względu na to, że ułatwia ponowny rozruch maszyny. Gdy kosa zostanie wyłączona, przełącznik automatycznie powraca na pozycję startową, dzięki czemu ponowne uruchomienie jest jeszcze łatwiejsze i nie wymaga dużo siły. To właśnie takie detale sprawiają, że B40 B ELITE jest urządzeniem dla każdego.

W tym modelu kosy spalinowej firma McCulloh zastosowała specjalnie zaprojektowaną osłonę Combi, która może pracować zarówno z dołączonym nożem do trawy oraz głowicą żyłkową. Osłona zapobiega “wystrzeliwaniu” trawy i chroni ludzi znajdujących się w pobliżu koszącego. Ma to szczególnie duże znaczenie, gdy koszenie odbywa się w miejscu, w którym znajduje się wiele osób.

Wydajna głowica Tap ‘n Go oraz pompka paliwowa

Sprytnie zaprojektowana głowica żyłkowa Tap ‘n Go to rozwiązanie wpływające na wygodę korzystania z kosy spalinowej B40 B ELITE. Dzięki niej możliwe jest szybkie i bardzo precyzyjne podawanie żyłki. Wystarczy przycisnąć głowicę do ziemi, aby żyłka się wysunęła.

Częstym problemem posiadaczy kos spalinowych jest ich uruchamianie. Ma na to wpływ źle dopasowana pompka paliwa, która nie spełnia swojej funkcji i zamiast pomagać, jest utrudnieniem. Inaczej jest w przypadku B40 B ELITE. Firma McCulloh zadbała o wysokiej jakości ręczną pompkę zasilającą gaźnik w paliwo. Dzięki temu elementowi, uruchamianie kosy jest jeszcze prostsze!

Łatwo zdejmowalna pokrywa filtra

Zazwyczaj demontaż różnych elementów, w szczególności, pokrywy filtra powietrza to katorga. Potrzebne są do tego narzędzia oraz fachowa wiedza, która pozwoli na wykonanie tego zabiegu. B40 B ELITE jest zaprojektowana w taki sposób, aby być urządzeniem jak najbardziej intuicyjnym w obsłudze. Dowodem na to jest zastosowanie pokrywy filtra powietrza, który można ściągnąć bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi. Jest to rozwiązanie, które sprawia, że kosa spalinowa B40 B ELITE daleko wyprzedza swoich konkurentów w kwestii prostoty wykonania i łatwości obsługi.

Kosa dla każdego
Jak już mogliście przeczytać wcześniej, kosa spalinowa McCulloh została zaprojektowana w taki sposób, aby mógł z niej korzystać każdy, bez względu na posturę i siłę fizyczną. Regulowany uchwyt pozwala dostosować swoją wysokość do indywidualnych potrzeb użytkownika. Kosa spalinowa McCulloch B40 B ELITE jest niezwykłym urządzeniem, które zadziwia mnogością swoich funkcji oraz sprawia, że koszenie staje się łatwe i przyjemne.

Poprzedni artykułCzym najlepiej palić w kominku?
Następny artykułSkąd brać inspiracje w temacie aranżacji wnętrz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj