targi tarbud 2018 wrocław hala stulecia

Targi budowlane Tarbud 2018 już niebawem!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów budowlanych Tarbud, które odbędą się w dniach 23-25 marca 2018 roku we wrocławskiej Hali Stulecia.

Najnowsza edycja targów branż budowlanej i kamieniarskiej Tarbud 2018 przybliży wszystkim obecnym nowatorskie rozwiązania dotyczące ekologicznego i ekonomicznego podejścia do budownictwa.

Wszyscy, którzy przybędą na Tarbud 2018 będą mieli okazję poznać wszelkie nowinki dotyczące architektury, wnętrzarstwa oraz aranżacji przestrzeni zewnętrznej. Zaprezentowane zostaną również nowe techniki obróbki kamienia za pomocą specjalistycznych maszyn.

Wybitni specjaliści w dziedzinie budownictwa i architektury przygotowali dla Państwa wykłady oraz pokazy, podczas których opowiedzą o postępie w branży.

Poniżej relacja z zeszłorocznych targów branż budownictwa oraz kamieniarstwa Tarbud 2017.

Zbigniew Milewski

O autorze Zbigniew Milewski

Remonty i wszystkie inne prace związane z wykańczaniem wnętrz wykonuję od ponad 10 lat. Pragnę podzielić się z Wami moją wiedzą na tematy związane z moim zawodem i pokazać, jak wiele można zmienić w swoim mieszkaniu, tylko dzięki odpowiedniemu podejściu do różnych prac remontowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.