Z wielką przyjemnością odwiedzę w ten weekend Wrocław. Myślę, że wiele osób z mojej branży potwierdzi, że rzeczywiście warto. Kolejna edycja międzynarodowych targów budownictwa startuje właśnie dziś i ma potrwać do niedzieli. Ubiegły rok był bardzo udany, złapałem wiele ciekawych kontaktów więc mam nadzieję, że i teraz wyjadę stamtąd zbudowany 😉 A być może w przyszłości też pokuszę się o przedstawienie swojej oferty na targach… no, tylko jeszcze kilku pracowników by się przydało. Myślę, że niedługo opublikuję Wam małą foto relację z przebiegu imprezy 🙂

Dla niewtajemniczonych:

Tarbud to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. Niewątpliwym atutem wydarzenia jest jego lokalizacja, odbywa się bowiem we wrocławskiej Hali Stulecia, perle modernistycznej architektury, a zarazem obiekcie wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Targi każdego roku gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających, stając się platformą wymiany doświadczeń między producentami, specjalistami w poszczególnych branżach i klientami.

Więcej informacji na temat targów możecie znaleźć na oficjalnej stronie Hali Stulecia we Wrocławiu. Zapraszam serdecznie!

A tak było rok temu:

Poprzedni artykułDobroplast – polska marka na światowym poziomie
Następny artykułWiosenne remonty: taras i balkon