Hurtownia Komandor wychodzi na przeciw zwolennikom najnowszych trendów jak i klasycznych rozwiązań w zakresie urządzania wnętrz i oferuje płyty meblowe marki Kronopol. Mnogość wariantów kolorystycznych, kilkadziesiąt zróżnicowanych wzorów oraz deseni dostępnych w ofercie gwarantują udany wybór, a oferta kierowana jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i hurtowych.

140663986004044100

W Wielkopolskiej Hurtowni Komandor klienci z całego województwa wielkopolskiego mogą skorzystać z bogatego asortymentu płyt meblowych marki Kronopol. Płyty dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz deseniach, mogą być również dzięki świadczonym usługom stolarskim przycinane do pożądanych, niestandardowych kształtów. Hurtownia Komandor feruje płytę meblową w pełnych paletach, całych arkuszach oraz w formatkach prosto- i krzywoliniowych w grubościach 10, 18, 28, 36mm. Wykorzystanie najnowszych technologii oraz metod obróbki płyty, nowoczesny park maszynowy oraz sprawny zespół fachowców na produkcji gwarantuje najwyższą jakości formatek, którą docenia wielu stałych klientów hurtowych. Wykonywane są także usługi obróbki CNC.

Wybór dekorów jest naprawdę imponujący. Oprócz nowości na bieżący rok oraz kolekcji  Dębów Synchronicznych Symfonia, oferta obejmuje zarówno klasyczne płyty meblowe, które posiadają wzory i desenie odpowiadające naturalnemu drewnu, idealnie nadające się do wnętrz rustykalnych, czy też stylizowanych na wieś szlachecką. Dostępne są płyty z rysunkiem naturalnego drewna, ale również  i nowoczesne, linearne  wzory, które znakomicie sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w chłodnym stylu skandynawskim, czy minimalistycznym. Dostępnych jest także wiele kolorów uni.

Zaletą płyt meblowych Kronopol jest również bogaty wachlarz kolorów. Jasne dekory, takie jak sosna bielona, klon biały, czy też wiele innych, sąsiadują z bardzo ciemnymi odcieniami orzecha oraz wenge. Klienci mają też możliwość wyboru z palety barw aktualnie bardzo  popularnych i chętnie stosowanych przez młodych ludzi świadomych najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, w tym w szczególności z chłodnych beży oraz odcieni szarości (tutaj wyróżnić można chociażby sonoma tabac, jak również i dąb rijeka). Zwolennicy klasycznych rozwiązań mogą dokonać wyboru płyt w czerwono-żółtych odcieniach, takich jak jabłoń locarno, olcha oraz wiśnia. Oferta obejmuje ponadto ciepłe brązy, w tym między innymi dąb antyczny oraz orzech eco.

Hurtownia Komandor proponuje również płyty meblowe marki Kronopol o strukturze synchronicznej. Jest to doskonałe połączenie faktury naturalnego drewna z ekologicznym materiałem. Synchroniczna struktura płyty meblowej idealnie odwzorowuje rysunek drewna dębu. Wszystkie wgłębienia na powierzchni płyty nakładają się na rysunek słojów dekoru. Z ogromną precyzją została odtworzona faktura powierzchni, którą można poczuć dotykając powierzchni szafy. Mebel wykonany z takiej płyty daje wrażenie autentyczności i trójwymiarowości prawdziwego drewna i nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego i wyjątkowego charakteru.

Płyty meblowe Kronopol dostępne w Wielkopolskiej Hurtowni Komandor oferowane są dla klientów indywidualnych oraz hurtowych. Pełna oferta obejmuje kilkadziesiąt zróżnicowanych wzorów, kolorów i grubości.

Poprzedni artykułJak zabezpieczyć wymarzony dom przed wilgocią?
Następny artykułZasady właściwego oświetlenia w domu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj