Firma Meibes jest częścią międzynarodowej spółki Aalberts Industries N.V. z siedzibą w Holandii. Swoją siedzibę założyła w Lesznie i dziś jest liderem na polskim rynku w branży ciepłowniczej. Dysponuje ona bardzo dużym doświadczeniem, ponieważ swoje nowatorskie rozwiązania techniczne wprowadza na rodzimy rynek od 1991 roku. Meibes posiada swoje agentury w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i Gorzowie Wielkopolskim.

Firma jest także głównym dystrybutorem na Polskę znanych i cenionych na całym świecie firm, takich jak Rossweiner, Simplex i Seppelfricke. Meibes swoja ofertę sprzedażową, specjalizującą się głównie w sprzedaży armatury i urządzeń techniki grzewczej, kieruje głównie do sieci hurtowni instalacyjnych. Dużą świadomość ekologiczną firma pokazuje w swojej ofercie w zakresie odnawialnych źródeł energii, oferując kompletne stacje solarne. Wszystkie produkty są dokładnie opisane na stronie internetowej firmy.

Jeśli więc jesteś zainteresowany poszerzeniem wiedzy lub uzyskaniem szczegółowych danych na temat wartowników, kompensatorów mieszkowych czy systemów instalacji.

Firma Meibes, aby sprostać oczekiwaniom klientów uruchomiła program do szybkiej dostawy towarów w ciągu 24 godzin, a także realizuje technikę szybkiego montażu. Ponadto prowadzi usługi doradcze i szkoleniowe dla firm wykonawczych i projektowych, które zechcą skorzystać z nowych technologii i technik montażowych.

Aby pozyskać światowych klientów oraz nadążać za światowymi nowościami technicznymi w zakresie branży ciepłowniczej firma bierze udział w targach branżowych na terenie całej Europy. W roku 2013 wzięła udział w corocznych targach w Poznaniu i we Frankfurcie nad Menem. Firma Meibes znana jest z nowoczesnych rozwiązań jak również z innowacyjnego podejścia do obsługi klienta w kwestii skracania czasu oczekiwania na dostawę. W tym celu uruchomiła nowy magazyn, który zwiększa powierzchnię składowania do 1800 m kwadratowych, skracając tym samym czas obsługi klienta.

Odwiedzając stronę internetową firmy Meibes, masz możliwość zapoznania się z nowymi technologiami związanymi nie tylko z techniką grzewczą, ale również rozwiązaniami dotyczącymi ekologii oraz oszczędności energetycznych. Portal ten nie tylko informuje, lecz również edukuje i potrafi zainteresować tematem branżowym firmy i hurtownie instalacyjne, które są nastawione i otwarte na innowacje.

Poprzedni artykułJakie warunki powinno spełniać mieszkalne poddasze?
Następny artykułNowoczesna czy klasyczna stylistyka