Krótka relacja z 8 Nocy z Designem

Być może słyszeliście o jednym z największych wydarzeń związanych z designem i urządzaniem wnętrz na Dolnym Śląsku. Galeria Wnętrz Wrocław co roku organizuje Noc z Designem, a w tym roku była to już 8 edycja. Co można było zobaczyć i jak przebiegało całe wydarzenie? Dzisiaj przedstawiamy krótką relację video.

A o to kilka słów od organizatorów, czyli marki Domar: „To było piękne wydarzenie. Podziwialiśmy niezwykłe drewniane eksponaty z wystawy rzeźb użytkowych Dobroteki, wykonane na plenerach w 2014 i 2015 roku, przypatrywaliśmy się historii kultowej marki Kler, stołowi 3+, Karbon oraz systemowi Pakiet zaprojektowanym przez Oskara Ziętę, siedzieliśmy w nagrodzonych fotelach Tulli Tomka Rygalika (Red Dot Design Award), zachwyciła nas premiera firmy Swarzędz Home – dynamiczne siedziska BAMP, kolekcja Balance zaprojektowana dla Mebli VOX i nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem TOP Design Award 2016 a także ścieżki ogrodowe projektowane z myślą o niewidomych. Graffiti Happening w wykonaniu artystów z Urbancolors dodał kolorów całej imprezie”to wszystko można oglądać jeszcze do 31 lipca.

A poniżej relacja video z wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystaw! Wstęp wolny do 31.07.2016 roku.

Zbigniew Milewski

O autorze Zbigniew Milewski

Remonty i wszystkie inne prace związane z wykańczaniem wnętrz wykonuję od ponad 10 lat. Pragnę podzielić się z Wami moją wiedzą na tematy związane z moim zawodem i pokazać, jak wiele można zmienić w swoim mieszkaniu, tylko dzięki odpowiedniemu podejściu do różnych prac remontowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.