Kolorystyka mebli kuchennych

Dla wielu z nas kuchnia jest pomieszczeniem, które pełni przede wszystkim rolę praktyczną. Nie da się jednak ukryć, że w przypadku gdy jest ono również ładnie i estetycznie wykonane, to aż przyjemniej się w nim przebywa.  Z tego też powodu warto poświęcić nieco czasu na stylowe urządzenie kuchni. Dużo problemów sprawia nie tyle samo wybranie sprzętów, a kolorystyka mebli kuchennych. Należy jednak pamiętać, że powinna być ona przede wszystkim dobrana do tego, jakie kolory dominują w pomieszczeniu.

Ostatnimi laty bardzo popularne stały się kuchnie w kolorze białym. Wśród niektórych osób może panować przeświadczenie, że takie klimaty są nazbyt sterylne, kojarzące się przede wszystkim ze szpitalami, jednak jasna kolorystyka drewnianych mebli kuchennych z litego drewna, w połączeniu z białymi ścianami potrafi dawać oszałamiające efekty – nie tylko wygląda bardzo estetycznie, ale też potrafi optycznie powiększyć całe pomieszczenie.

Jeśli jednak preferujemy rozwiązania klasyczne, to świetnym sposobem na aranżacje kuchni może być postawienie na naturalne barwy i zdecydowanie się na meble na wymiar wykonane z drewna naturalnego lub stylizowanego na naturalne.

1

2

4

Iwona Szewczyk

O autorze Iwona Szewczyk

Od 10 lat zajmuję się aranżacją wnętrz. To nie tylko moja praca, ale i prawdziwa pasja. Godzinami potrafię szukać idealnej tkaniny, dodatków i mebli, które w pełni usatysfakcjonują każdego z klientów. Teraz chcę się podzielić moim doświadczeniem i wskazówkami z czytelnikami portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.