Firma Dobroplast to niekwestionowany lider w produkcji okien i drzwi PCV w Europie. Siedziba firmy znajduje się w Starym Laskowcu koło Zambrowa, tam też działa jej główny zakład produkcyjny. Swoją działalność rozpoczęła w 2000 roku, i od tego czasu sukcesywnie się rozwija, otwierając nowe hale produkcyjne i wdrażając najnowocześniejsze technologie. Dziś Dobroplast to ponad 30 linii produkcyjnych, a każda z nich wyposażona jest w park maszynowy renomowanych, niemieckich i austriackich firm. Szeroka oferta firmy sprawia, że wciąż pozyskuje ona nowych klientów, a jej produkty doceniane są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju.

Okna Dobroplast – sprawdzona marka i nagrodzone pomysły

Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się okna Dobroplast, które spełniają najbardziej surowe kryteria oceny. Potwierdzeniem tego są z pewnością liczne nagrody i wyróżnienia, które firma otrzymała na przestrzeni kilku minionych lat. W ofercie firmy znajdują się zarówno okna dachowe PCV Skylight, jak i okna elewacyjne PCV – Avantgarde, okna do domów pasywnych Encore i Prime, a także energooszczędne Ovlo, Ovlo Classic, które cechują doskonałe parametry termiczne, akustyczne i wytrzymałościowe. Podstawą produkcji wszystkich okien jest pięciokomorowy profil Avantgarde 7000 i 9000, który stworzony został przez najlepszych inżynierów w tej dziedzinie.

Dlaczego warto kupić okna Dobroplast?

Pozytywne opinie na temat okien Dobroplast, wyrażają nie tylko klienci, którzy zaufali marce. Dowodem uznania są także z pewnością liczne wyróżnienia, między innymi Lider stolarki budowlanej, Złoty filar budownictwa, Złoty medal dla okna dachowego PCV Skylight Premium, Budowlana Marka Roku, Kryształowy Profil, Certyfikat wiarygodności Firmy. Ale okna Dobroplast warto mieć w swoim domu nie tylko dlatego, że zdobyły one uznanie w całej Europie. Wysoka jakość, solidne wykonanie i innowacyjność, a także najwyższej jakości materiały produkcyjne i najnowocześniejsze maszyny sprawiają, że okna Dobroplast służyć będą długie lata.

SONY DSC

Poprzedni artykułPrzedpokój – wizytówka Twojego mieszkania
Następny artykułTARBUD – start już dziś!