oznakowanie poziome

BHP na hali

Bezpieczeństwo w pracy to priorytet i na to trzeba zwracać szczególną uwagę. Jeśli firma ma się bardzo dobrze rozwijać to tylko bezpieczeństwo będzie wpływało na poprawę pracy i wydajności.

 

Jeśli ludzie nie czują się bezpieczni to niestety, ale nie ma co liczyć na coś więcej niż zwykłą pracę. Jeśli każdy zastanawia się czy idąc do magazynu nie spadnie mu coś na głowę albo nie wpadnie na niego wózek widłowy to raczej nie za chętnie tę swoją pracę wykonuje.

Bardzo ważne w firmie jest oznakowanie bhp, ale co to tak naprawdę jest? Można do tego zaliczyć między innymi wyznaczenie wszystkich ścieżek ewakuacyjnych. Jeśli w firmie zacznie się palić to ludzie wpadają w panikę i nie mają czasu myśleć nad tym gdzie uciekać i gdzie jest wyjście. Znaki na ziemi im to wskażą i na pewno więcej osób będzie można uratować.

Dodatkowo oznakowanie bhp na hali to również miejsca gdzie znajdują się gaśnice czy hydranty. Trzeba tak wszystko oznaczyć żeby w razie niebezpieczeństwa ludzie mogli się tam odnaleźć i coś z tym zrobić.  Złe oznakowanie to totalny chaos, a to zawsze prowadzi do wypadków. Nie można sobie na takie rozwiązanie pozwolić i trzeba zrobić wszystko żeby wszystko było we właściwy i skuteczne sposób oznakowane.

Zbigniew Milewski

O autorze Zbigniew Milewski

Remonty i wszystkie inne prace związane z wykańczaniem wnętrz wykonuję od ponad 10 lat. Pragnę podzielić się z Wami moją wiedzą na tematy związane z moim zawodem i pokazać, jak wiele można zmienić w swoim mieszkaniu, tylko dzięki odpowiedniemu podejściu do różnych prac remontowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.